فرهنگستان

آیا همستر بازیگوش جیب ایرانی‌ها را از دلار پُر می‌کند

حتما در روزهای اخیر برای شما هم پیش آمده که به کسب سکه در یک ربات دعوت شده باشید. همان‌هایی دعوتتان می‌کنند که احتمالا یک ربات اتوکلیکر بر روی گوشی خود نصب کرده‌اند تا سکه‌هایشان اندازه رویاهایشان شود. امروز ایرانی‌ها فکر می‌کنند که از تلگرام پولدار می‌شوند. ما که بخیل نیستیم و البته امیدواریم که ایرانی‌ها در ابتدا از یک جامعه پویا کسب درآمد کنند و این ربات‌های تازه را برای اوقات سرگرمی بگذارند. به گزارش وبسایت برترین‌ها، حالا به تازگی در دنیای پر نوسان ارزهای دیجیتال، ارز تازه‌ای به عنوان یک نوآوری ظهور کرده است. اما چه چیزی باعث می‌شود که این ارز در میان انبوهی از رقبا برجسته شود؟ آیا این تنها یک روند گذرا است یا می‌تواند به یک پدیده دائمی در اکوسیستم دیجیتال تبدیل شود؟ پس از عرضه موفق و پرسروصدای نات کوین، بازی‌های زیادی در سبک Tap to Earn با الهام از این پروژه راه‌اندازی شدند. یکی از بازی‌های این سبک که در روزهای اخیر محبوب و پرطرفدار شده است، بازی همستر کامبت (Hamster Kombat) است.

همستر کامبت یک بازی در سبک Tap to Earn و رباتی

همستر کامبت چیست؟

همستر کامبت یک بازی در سبک Tap to Earn و رباتی است. بازیکنان در همستر کامبت باید با زدن روی یک سکه درون بازی مقدار بیشتری توکن جمع کنند. این توکن‌ها ممکن است در آینده در قالب ایردراپ بین بازیکنان همستر کامبت توزیع شود. بازی همستر کمبت در قالب یک ربات در دسترس است. همستر کامبت مدعی است که ۴۲ میلیون کاربر فعال دارد. برنامه ایردراپ بازی همستر کامبت به چهار بخش تقسیم می‌شود؛ مذاکره با صرافی‌ها، مذاکره با مارکت میکرها، انجام چند همکاری کلیدی با مجموعه‌های مختلف و در نهایت تهیه فهرستی برای تسک‌های ایردراپ. از بین این مراحل ۳ مرحله پشت سر گذاشته شده و مرحله تهیه لیست تسک‌های شرکت‌داده شدن در ایردراپ همستر کامبت باقی مانده است. درون بازی هم گفته می‌شود که ایردراپ همستر کامبت به‌زودی اتفاق خواهد افتاد.

سازوکار بازی همستر کامبت تا حد زیادی شبیه نات کوین است و اگر با این بازی آشنا باشید کار با ربات همستر کامبت نیز برای شما آسان خواهد بود. جزئیات بازی با نات کوین تفاوت‌هایی دارد که در ادامه توضیح می‌دهیم. همستر کمابت از چهار بخش کلی تشکی می‌شود. بخش Exchange یا صفحه اصلی صرافی، بخش Mine که چیزی شبیه به ربات Auto Tap در نات کوین است، بخش Frindes برای دعوت از دوستان و بخش Earn برای جمع‌کردن جایزه.

آیا ارز همستر قابل معامله است؟

ارز همستر که به عنوان رقیب نات کوین شناخته‌ می‌شود، در حال حاضر به صورت مستقیم قابل معامله نیست. بازی همستر کمبات به کاربران امکان می‌دهد توکن‌های درون بازی را کسب کنند اما این توکن‌ها فعلا فقط برای ارتقای درون بازی یا سرمایه‌گذاری در بازی استفاده می‌شوند و امکان فروش آن‌ها وجود ندارد. با این حال وب‌سایت همستر کمبات (Hamster Kombat) اعلام کرده است که در آینده نزدیک اقدام به توزیع توکن‌های بازی و اجرای ایردراپ خواهد کرد که ممکن است به معنای قابل معامله شدن توکن‌ها در آینده باشد. پس از توزیع توکن‌ها احتمال دارد که بتوانید آن‌ها را در صرافی‌ها معامله کنید.

آیا همستر بازیگوش جیب ایرانی‌ها را از دلار پُر می‌کند

تاریخ لیست شدن همستر کمبات چه زمانی است؟

برنامه‌ریزی شده که ایردراپ همستر کمبات (Hamster Kombat) در طول ماه ژوئن (خرداد) انجام شود که می‌تواند نشان‌دهنده نزدیک بودن زمان لیست شدن و قابل معامله شدن توکن‌های ارز همستر باشد. این امر می‌تواند به معنای آن باشد که کاربرانی که در این بازی فعالیت دارند ممکن است به زودی بتوانند توکن‌های خود را در صرافی‌ها معامله کنند. با این حال مهم است که توجه داشته باشید که بازار ارزهای دیجیتال می‌تواند بسیار نوسانی باشد و سرمایه‌گذاری در آن‌ها ریسک‌هایی را به همراه دارد. لذا تحقیقات کافی و مشورت با متخصصان مالی قبل از انجام هرگونه معامله توصیه می‌شود.

جمع‌بندی

ارز همستر توانسته است توجه گسترده‌ای را به خود جلب کند و به سرعت به یکی از موضوعات داغ در میان جامعه کریپتو تبدیل شود. با توجه به رشد سریع کاربران و توسعه‌ مداوم امکانات Hamster Kombat پتانسیل دارد تا به یکی از بازی‌های پیشرو در صنعت Web3 GamiFi تبدیل شود و نقش مهمی در جذب کاربران جدید به این حوزه ایفا کند. این پروژه نشان می‌دهد که این بازی‌ها می‌توانند فراتر از سرگرمی باشند و به عنوان ابزاری برای کسب درآمد و مشارکت در اقتصاد دیجیتال عمل کنند. با این حال همانند هر سرمایه‌گذاری دیجیتال دیگر مهم است که کاربران قبل از مشارکت تحقیقات کافی انجام دهند و از معتبر بودن پروژه‌ها و ارزهای دیجیتال مطمئن شوند. آینده‌ ارز همستر ممکن است روشن باشد اما همواره باید به یاد داشت که در دنیای ارزهای دیجیتال، هیچ چیزی قطعی نیست و همیشه باید آماده‌ مواجهه با نوسانات و تغییرات بازار بود.


🔥 ممکن است این مطلب نیز برای شما جالب باشد: 👈افق‌های نو در طراحی جلد کتاب


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا