خبر

معرفی مدیران سی و پنجمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان

دبیر سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با تأکید بر توجه به محورهای هشت‌گانه ابلاغی رییس سازمان سینمایی، مدیران این رویداد سینمایی را معرفی کرد.
به گزارش بادبان، مجید زین العابدین در نشست ستاد خبری جشنواره، با اشاره به بازنگری ساختار جدید بخش‌های اجرایی این رویداد بین‌المللی، از کامل شدن تفاهمات بنیاد فارابی و شهرداری اصفهان برای برگزاری پرشور جشنواره خبر داد و گفت: در هفته گذشته جلسات مختلفی برای ارتقای برنامه‌های اجرایی و هنری بین طرفین برگزار شد که ثمرات آن باعث تقویت هرچه بیشتر جشنواره می‌شود.
دبیر شورای سیاستگذاری جشنواره سی و پنجم خاطرنشان ساخت: بعد از یک وقفه چهار ساله از برگزاری حضوری جشنواره به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا، این دوره نیازمند برنامه‌ریزی هر چه باشکوهتر برای حضور سینماگران حوزه کودک و نوجوان، اهالی فرهنگ و هنر و خانواده‌ها است.
بر پایه این گزارش در ادامه نشست مذکور، آخرین اطلاعات ثبتنامی فیلم‌های داخلی و خارجی بررسی شد. همچنین  مجید زین‌العابدین دبیر جشنواره با اشاره به ادغام برخی مدیریت‌ها به منظور چابک‌سازی ستاد جشنواره، احکام مدیران سی و پنجمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را ابلاغ کرد.
بر این اساس مسعود احمدیان به عنوان مدیر اجرایی جشنواره، میثم بکتاشیان مدیر اجرایی اصفهان، سید مهدی سجادی مدیر مالی و حقوقی، رائد فریدزاده مدیر امور بین‌الملل، سیمون سیمونیان مدیر دبیرخانه، وحید ملتجی مشاور عالی دبیر، حمیدرضا کتیرایی مدیر پشتیبانی، میلاد شکرخواه مدیر فناوری اطلاعات و مصطفی محمودی مدیر ارتباطات و اطلاع‌رسانی جشنواره منصوب و معرفی شدند.
سی و پنجمین جشنواره بین ‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با دبیری مجید زین‌العابدین از پانزدهم تا بیستم مهرماه سال جاری (۷ تا ۱۲ اکتبر ۲۰۲۳) به میزبانی اصفهان برگزار می‌شود.
معرفی مدیران سی و پنجمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا