خبر

دستمزد میلیون‌دلاری دی‌کاپریو لو رفت

سینـمــا

لئوناردو دی‌کاپریو برای بازی در نقش اصلی فیلم «قاتلان ماه کامل» ساخته جدید اسکورسیزی دستمزد بسیار بالایی دریافت کرده است. به گزارش ایسنا، بر اساس گزارشی که سایت «Puck News» منتشر کرده، دی کاپریو برای بازی در نقش اصلی شخصیت «ارنست برکهارت» در فیلم «قاتلان ماه کامل» جدیدترین ساخته مارتین اسکورسیزی دستمرد ۴۰ میلیون دلاری دریافت کرده است این در حالی است که هزینه تولید فیلم ۲۰۰ میلیون دلار اعلام شده است.

دستمزد میلیون‌دلاری دی‌کاپریو لو رفت

هنوز مشخص نیست که آیا «دی‌کاپریو» درصدی از فروش فیلم در گیشه یا ارائه آن در سامانه نمایش آنلاین Apple Tv+  دریافت خواهند کرد یا خیر. این بازیگر برنده اسکار در فیلم جدید «قاتلان ماه کامل» ۲۵ میلیون دلار دستمزد بیشتری در مقایسه با همکاری پیشین با اسکورسیزی در فیلم «گرگ وال استریت» در سال ۲۰۱۴ گرفته است و قرار است در پروژه بعدی اسکورسیزی با عنوان «شرط‌‌بندی» نیز ظاهر شود که روایتگر داستان واقعی غرق شدن یک کشتی انگلیسی در اواسط سال قرن هجدهم در شیلی است.

فیلم  ۲۰۶ دقیقه‌ای «قاتلان ماه کامل» برگرفته از کتاب پرفروش غیرداستانی نوشته «دیوید گرن» با همین عنوان و فیلمنامه‌ای از اسکورسیزی و اریک راث ساخته شده است و روایتگر داستان قتل چندین نفر در منطقه نفت‌خیز اوسیج در اوکلاهاما در دهه ۱۹۲۰ است و تاکنون ۱۳۷ میلیون دلار در گیشه جهانی فروخته است. در این فیلم لئوناردو دی‌کاپریو در نقش «ارنست برکهات» بازی می‌کند که خواهرزاده یک دامدار قدرتمند به نام «ویلیام هیل» با نقش‌آفرینی رابرت دنیرو است. لیلی گلداستون نیز در نقش همسر «دی کاپریو» بازی می‌کند.


🔥 ممکن است این مطلب نیز برای شما جالب باشد: 👈هنر پرتره‌نگاری‌ سیاسی


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا