خبر

برنامه انتخاباتی آقای رئیس‌جمهور روی موج رادیو

بادبانعلیرضا نیاکان – موسوی‌نژاد، تهیه‌کننده برنامه انتخاباتی رادیو تاکید کرد برنامه «آقای رئیس جمهور» با هدف حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای از ۱۵ خرداد به مدت یک ساعت از شبکه رادیویی فرهنگ پخش می‌شود و تکرار برنامه، فردای آن روز از ساعت ۱۷ تا ۱۸ شنیده می‌شود.
سید هادی موسوی‌نژاد تهیه‌کننده این ویژه برنامه تصریح کرد: این برنامه شامل سه بخش با دانشجویان، پیام‌ها و دیدگاه‌های این قشر تحصیل کرده و جوان جامعه در حوزه ریاست‌جمهوری آینده، به خصوص در حوزه چالش‌های فرهنگی است. دانشجویان درباره این مباحث صحبت و مطالبات فرهنگی خود را پیگیری خواهند کرد.
وی تصریح کرد: در بخش دیگری مطالبات عمومی مردم در قالب پخش گزارش‌های مردمی، پیگیری خواهد شد. علاوه بر آن در بخش دیگری با متخصصان فرهنگی و دست‌اندرکاران در حوزه سیاست‌های فرهنگی گفت‌وگو می‌شود.
این تهیه‌کننده رادیو ادامه داد: در بخش ویژه‌ای به نام «رئیسی مثل ابراهیم» به خصوصیات و ویژگی‌های شخصیت آیت‌الله ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور شهید می‌پردازیم و سعی
می‌کنیم از این منظر به مردم بگوییم که به شخصی مثل رئیس جمهور رای بدهند که حائز ویژگی‌هایی همچون ولایت‌پذیری، خستگی ناپذیری و اخلاص باشند.
برنامه «آقای رئیس جمهور» با اجرای کارشناسی محسن شریف‌زاده و گویندگی سکینه ارجمندی از گروه کتاب و جامعه شبکه رادیویی فرهنگ پخش می‌شود.
برنامه انتخاباتی آقای رئیس جمهور روی موج رادیو

🔥 ممکن است این مطلب نیز برای شما جالب باشد: 👈افق‌های نو در طراحی جلد کتاب


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا