خبر

توسنی‌ها از ملی‌پوشان پاراتکواندو تقدیر کردند

بادبان: شرکت بارمان ابزار و یراق توسن پیش از اعزام تیم ملی ایران به رقابت‌های پاراآسیایی هانگژو از ملی پوشان پاراتکواندو تقدیر کرد. به گزارش بادبان به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، روز دوشنبه هفدهم مهرماه دامون دریایی مدیر خدمات و گارانتی شرکت بارمان ابزار و یراق توسن به نمایندگی از حمیدرضا تیغ‌بند مدیرعامل این شرکت به همراه خیرالله قلی‌زاده مدیرعامل موسسه ورزشی و فرهنگی بارمان توسن از ملی‌پوشان پاراتکواندو تقدیر و تجلیل کردند.

توسنی‌ها از ملی پوشان پاراتکواندو تقدیر کردند

در این جلسه دکتر اصغر رحیمی دبیرکل فدراسیون، جمشید سهرابی رئیس انجمن پاراتکواندو و علی تاجیک رئیس سازمان تیم‌های ملی نیز حضور داشتند و دبیرکل فدراسیون در صحبت‌های خود از شرکت بارمان ابزار و یراق توسن بابت توجه ویژه به تکواندو تشکر کرد و برای ملی پوشان اعزامی به چین آرزوی موفقیت کرد.

در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو، لیلا میرزایی، رومینا چمسورکی، روزا ابراهیمی، مریم عبدالله‌پور، مهدیه سادات حسینی و نرگس جوادی در گروه بانوان و مهدی پوررهنما، حامد حق‌شناس، علیرضا بخت و سعید صادقیان‌پور در گروه آقایان نمایندگان ایران خواهند بود. هدایت تیم ملی در گروه بانوان برعهده عاطفه کشاورز به عنوان سرمربی است و زهرا حسینی و زهرا حاجیوند به عنوان مربیان تیم هستند؛ ناگفته نماند پیام خانلرخانی سرمربی و علی کریمی صابر مربی تیم ملی در گروه آقایان هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا