خبر

ثبت‌نام پیچینگ ویژه فیلم کوتاه با محوریت امام حسین (ع)

سینـمــا

 بادبانعلیرضا نیاکان

انجمن سینمای جوانان ایران با مشارکت سومین رویداد فیلم کوتاه «تصویر دهم» به مناسبت ایام ماه محرم و صفر، از فیلمسازان فیلم کوتاه دعوت به ساخت آثار با محوریت امام حسین (ع) می‌کند.

انجمن سینمای جوانان ایران به‌عنوان متولی اصلی آموزش و تولید فیلم کوتاه در کشور و با هدف به تصویر کشیدن ارادت ایرانیان به ساحت مقدس امام حسین (ع) و شرح واقعه کربلا و بیان روایت‌هایی داستانی و دراماتیک پیرامون امام حسین (ع)، پیچینگ ویژه آثار حسینی را با مشارکت سومین رویداد فیلم کوتاه «تصویر دهم» برگزار می‌کند. بر این اساس، از تمامی فیلمسازان و علاقمندان دعوت می‌شود آثاری که با مدت زمان زیر ۳۰ دقیقه در قالب‌های داستانی و مستند با موضوع زندگی و اهداف قیام امام حسین (ع)، کرامات و ارادت ایرانیان به ساحت مقدس آن حضرت و واقعه کربلا، خرده‌روایت‌های دراماتیک از زیارت امام حسین (ع) و نسبت زائران با اباعبدالله و همچنین نگاه تبیینی و توصیفی از نهضت حسینی دارند را جهت شرکت در این پیچینگ از طریق پرتال تولید انجمن سینمای جوانان ایران ارسال نمایند.

انجمن سینمای جوانان ایران و رویداد تصویر دهم به آثار برتر منتخب، فرصت حضور در پیچینگ و قرار گرفتن در فرایند حمایتی مطابق آیین‌نامه معاونت تولید انجمن و رویداد را خواهند داد. علاقمندان می‌توانند از روز دوشنبه ۲۰ شهریور تا ۱۰ مهرماه سال‌جاری و از طریق پرتال تولید production.iycs.ir نسبت به ثبت‌نام آثار خود اقدام فرمایند. شرکت کنندگان دقت کنند که در هنگام ثبت‌نام مقابل عنوان فیلم، حضور در طرح تولیدات آثار حسینی را قید کنند.

ثبت‌نام پیچینگ ویژه فیلم کوتاه با محوریت امام حسین (ع)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا